ÖVRIGT / Diverse / Sollampor 13846256
nr 1384 6256
Sollampor
2 st, modell äldre, Hanau, "Höhen-sonne". Höjd: 65-186
Kondition: slitage, skador, ej funktionsgaranti
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:12:49
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr